Jdi na obsah Jdi na menu
 


10.2.2010 Výsledky Sněžná noc/Noční běh Bělským lesem 8 km

www.zerodc.cz

 

 

Obrazek 

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava  

Výsledková listina: 

10.2.2010 středa

  Sněžná noc-noční běh Bělským lesem 8 km+ canicross 8 km

 

Start: 19,07 hod. Ostrava-Bělský les,Svatý pramen-kaplička.

1.ročník. 3. závod seriálu  BeskydCup 2010 Teplota  -2,5 °C.Bezvětří.Nový sníh do 2-3 cm.Na trati dobře ušlapaný na ledovém a pod ním 10 cm sněhovém podkladu.Jen místy to lehce klouzalo.Podmínky dobré.

Oficiální délka závodu 7,850 km (z bezpečnostních důvodů musel být zkrácen 150 m úsek po startu z kopce a přes tkz. tobogán kde měli běžci běžet 2x.Jednou po startu a jednou do cíle.Úsek byl hodně zledovatělý a všem to docela stačilo jen 1x seběhnout nebo sjet bezpečněji po zadku :-) těsně před cílem.Překvapivě nikdo nebloudil a každý ocenil docela kvalitní 3x jištěné značení v podobě reflexních šipek na stromech před každou odbočkou a křižovatkou (výborně a už dost z dálky se reflex. proužky odrážely ve svitu čelovek běžců).Dále byly nastříkane na sněhu černé šipky na každé křižovatce a za každým odbočením byli velké 1 m dlouhé široké fábory.

Zaznamenali jsme jen jeden zvrtnutý kotník (Monika Žabková) z úseku na 1 km (běžecká pilinová dráha) kde byly vyjeté zasněžené a ve tmě nebezpečně málo viditelné koleje po práci lesáků s traktorem při těžbě dřeva.Monika Ž. však i přes to doběhla do cíle.

Celkově startovalo 29 běžců.

Obrazek

Na 4.místě celkově doběhl Jiří Kabaja z Opavy v čase 33,16 min.

Výsledky 7,850 km:

   BeskydCup 2010

1.  Baláž Roman  65 Baláž EXTREME-TEAM Ostrava   32,06 min. 
  B  1.    100 b. 
2.  Schneider Vojtěch  94  Bolatice  32,50 
  1.      99
3.  Esentierová Adéla  88  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava    32,57 
  CCW-1  1.  Louisianský leopardní pes Cant    99
4.  Kabaja Jiří  74  Opava  33,16 
  2.      99
5.  Rudický Radovan  69  Diamo Odra-Ostrava  33,57 
  B  2.      98
6.  Schneider Kamil  72  Bolatice  34,00 
  3.      98
7.  Konarský Radim  75  Ostrava-Vítkovice  34,07 
  A  4.      98
8. Lembard Ondřej  88  Ostrava  34,13 
  CCM-1  1.  Beagle Aiki Mantis    98
9.  Vidlička Ondřej  88  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava   34,20 
  CCM-1   2.  Kžíženec knírač x Bejlís     98
10.  Přívětivý Miroslav  53  Klub KHB RADEGAST  34,28 
  1.      98
11.  Bardaševský Lubomír  62  Ludgeřovice  35,06 
  B  3.      97
12.  Škrdová Danuše  65  Divers Ostrava  36,58 
  1.      95
13.  Kovaluk Miroslav  77  TT Ostrava  37,47 
  A   5.      94
14.  Kühtreiberová Naďa  83  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava   38,01 
  1.      94
15.  Hájková Lenka  69  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava   38,38 
    2.      93
16.  Hrnčárek Jan  80  Poutníci  39,09 
  A   6.      93
17.  Žabková Monika  90  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava   41,39 
  CCW-1  2.  Kříženec NO+Rtw Ange    90
18.  Wágnerová Lenka  72  MK Seitl Ostrava 41,54 
    3.      90
19.  Wágner Roman  72  Ostrava  42,00 
  A   7.      90
20.  Krobotová Petra  88  Opava  42,51 
    2.      89
21.  Sroka Martin  72  Ostrava   42,55 
  A   8.      89
22.  Fejgl Zdeněk  42  BK Vratimov  43,09 
  1.      89
23.  Puščizna Rostislav  54  Morávka  43,53 
  2.      88
24.  Luštinský Hubert  67  Frýdek-Místek  44,28 
  B  4.      88
25.  Kuča Lukáš  82  Ostrava  44,30
  A   9.      87
26.  Rudolfová Lenka  87  Pacetluky  44,35 
    3.      87
27.  Rudolfová Eva  83  Pacetluky  44,37 
  4.      87
28.  Hendrych Jiří  73  Raduň  48,13 
  A   10.      84
29.  Hufová Daniela  90  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava   48,59 
  CCW-1  3.  Kříženec NO+Bernský salašnický pes Bárný    83

Další info k závodu:

Fotky,videa,články,komentáře,diskuze.

Stránky závodu:  http://www.nocnibehbelskyles.estranky.cz 
BeskydCup 2010   http://www.beskydcup.estranky.cz 
Baláž EXTREME-TEAM Ostrava  http://www.balazextremeteam.estranky.cz 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář