Jdi na obsah Jdi na menu
 


31.1.2014 Výsledky Sněžná noc/Noční běh Bělským lesem+dogrunning 8 km

www.zerodc.cz

 

 

Obrazek 

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava  

Výsledková listina: 

31.1.2014 pátek

Sněžná noc-noční běh Bělským lesem 8 km+ dogrunning 8 km

 

Start: 19,07 hod. Ostrava-Bělský les,Svatý pramen-kaplička-30m nad tobogánem

4.ročník.Teplota  °až °C.Bezvětří.Povrch .............Podmínky velmi dobré.Nikdo nebyl zraněn..Značení bylo reflexními šipkami a velké bíle fáborky za každou křižovatkou.V cíli pak trasu doznačovali hořící svíčky.

Celkově startovalo 18 běžců.

Obrazek

Výsledky 8 km:

1. Baláž Roman s.č.1 65

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 

27,48 min.
  DRM-2 1. Louisianský leopardí pes Lajka+Lola/HOLKI2   
2. Poledník Michal 7 89

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava  

28,09
  A 1.    
3. Esentierová Adéla 11 88

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava  

28,20
  DRW-1 2. Louisianský leopardní pes Cant    
4. Lorenz Marek 3  79 

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 

29,26
  DRM1                            1. Kříženec Amálka   
5. Fryzová Kristina 22 87 

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Canicross Ostrava 
29,36 
  DRW1                               2. Německý ovčák Ben   
6. Coonev Drew 18 81 

 VELKÁ BRITÁNIE

TEAM GB

29,52 
  A 2.    
7. Malcolm Collen 19 60

 VELKÁ BRITÁNIE

TEAM GB

31,34 
  C 1.    
8. Vondráček Tomáš 5 85 

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

X-TRAIL Orlová 

31,42 
  3.     
9. Mayer Matthew 20 84

 VELKÁ BRITÁNIE

TEAM GB

37,20 
  4.    
10.-18. Mikušová Barbora 4 91 

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Beskyd agility 

 DSF 
  DRW-1       
10.-18. Kabát Michal 8 86 

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Příbor

 DSF   
  DRM-1       
10.-18. Boža Vašek 6 96 

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 

 DSF  
  A       
10.-18. Miklas Martin 14 96 

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Ostrava

 DSF  
  DRM-1       
10.-18. Cihlařová Natalie 16 95 

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Canicross Ostrava

 DSF  
  DTW-1       
10.-18. Březina Jan 10 84 

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

shyby.cz

 DSF  
       
10.-18. Chalupová Kateřina 9 81 

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

shyby.cz

 DSF  
  DTW-1       
10.-18. Majer Jakub 13 87 

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Ostrava

 DSF  
  A       
10.-18. Pecha Vladan 15 65 

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Pepa TEAM Frýdek-Místek

 DSF  
  B       

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář